RESTAURACE

Zveme Vás na příjemné posezení v prostorách restaurace. Nabízíme českou kuchyni, italskou pizzu, týdenní obědové menu. Vše připraveno z kvalitních, čerstvých surovin a ingrediencí. Čepujeme Radegast 10°, Radegast 12°, Plzeň, Kozla a Birell a další dle aktuální nabídky pivovaru.

V naší vinotéce máme široký výběr kvalitních jakostních archivních vín. Všechny nabízené vína jsou z vyhlášených vinařských oblastí České republiky. Nabízíme odrůdové vína z vinařství Blatnička, vinařství Tomáš Krist, vinařství Hrabal, vinařství Pod Martinkou a vinařství Hruška.

V prostorách restaurace se nachází nekuřácká část o kapacitě 44 míst, kuřácká část a dvě bowlingové dráhy. Celková kapacita restaurace je 118 míst. V celém objektu je možnost připojení WI-FI. Připravíme pro Vás rodinné oslavy, firemní akce, svatby, promoce, křtiny, rauty a další.

Dne 19.7.2014 byl zahájen provoz letní terasy. Část terasy je zastřešená s cca 36 místy, další posezení je na nezastřešené části s mobilním přístřeškem, kde se nachází dalších cca 36 míst. Vstup na letní terasu je jak z restaurace, tak přímo z chodníku z čelní strany budovy Magnolie.


Těšíme se na Vaši návštěvu

kolektiv restaurace